En iyi deneyim için
sesi açınız
5 Eylül 2020 | İstanbul | The Wall

Impaled Nazarene İstanbul Konseri

Finlandiya’nın en kült black metal gruplarından Impaled Nazarene “Exclusive European Concerts” kapsamında uzun bir aradan sonra 5 Eylül 2020’de Kadıköy The Wall’da !

1990 yılında Finlandiya’da kurulan grup , kurulduğu dönemde Norveçli türdaşlarından farklı olarak corpse paint kullanmayı reddetmiş ve soundlarına punk elementlerini de katarak bulunduğu janrın en unique gruplarından biri olmayı başarmıştır.

INFECTED

1993 Yılında kurulan ülkenin en eski ve kült black metal gruplarından Infected, 2000 yılına kadar aktif olduğu dönemlerde adından çok söz ettirmiş ve kendisine sadık bir fan kitlesi oluşturmuştur.
Grubun hiç beklenmedik bir şekilde dağılmasının ardından 20 yıl sonra hem geri dönüş hem de yeni EP’leri “Divine Disbelief”in lansman konserini 5 Eylül 2020’de Kadıköy The Wall'da vererek eski & yeni kuşak metal severlerle buluşacaktır.

30 yıllık istikrarlı kariyerlerinde birçok ünlü festivalde yer alan Impaled Nazarene ve 20 yıl sonra ilk konserini verecek olan ülkemizin en kült Black Metal gruplarından Infected, birlikte seyircilerine muhteşem bir performans sunmak üzere 5 Eylül 2020’da Kadıköy The Wall’da olacaklar. Bu özel konserde yerinizi mutlaka almalısınız !

Biletler çok yakında Biletix’te. Özel basım biletler de çok yakında Hammer Müzik’te !

Sonraki Etkinlik
3 Nisan 2020 | İstanbul | %100 Studio
Murder King - Razor Inc. - Yaşru Konseri