En iyi deneyim için
sesi açınız
MAKALE

Rock N Roll ve Groupieler

Ünlü groupie Cynthia plaster caster 1966 yılında, 19 yaşındayken sanat eğitimi aldığı üniversitedeki hocasının alçıdan kalıp çıkartma konulu tezi için rock grubu elemanlarının ereksiyon halindeki penislerini konu almış ve aralarında Jimi Hendrix'in de bulunduğu birçok tanınmış rock starın penislerini alçıdan gerçek ölçülerinde kopyalamıştır. 

Bu insanlara müziğe kattığı tek şey boşaltılmış beyinle çalışma fırsatı bulan müzisyen arkadaşlardır, çünkü görevleri onları rahatlatmak olan bu kızlar sayesinde beklide bir çok Manowar bestesi dinlemiş bulunmaktayız. Led Zeppelin'nin efsane şarkılarından biri olan Living Lovin bu groupieler için yazılmıştır.

70-80 arası groupiler  çok moda olmuştu. Bir anda heryeri sarmıştı, onlara örnek olarak Liv Tyler'in annesi Bebe Buell de ünlü bir groupiedir listesinde Iggy Pop'tan Jimmy Page'e kadar bir çok yakışıklı bulunmaktadır. 

"Teksas'ta dünyanın en zengin groupie'leri var. birkaç tanesi bizim jetimizi özel jetleriyle takip etmişti." Jimmy Page babadan bir alıntıdır. 

Son olarak groupilerden birkaç laf dinleyelim: 
Judas Priest gitaristi Glenn Tipton,deli yanlarıda oldukça fazla olan, çok iyi bir aşk adamı olarak bilinir. Ona sahip olan groupieye göre eğer Glenn in daima ereksiyon olduğunu düşünürsen "sana gelen başka bir şey elde edersin" der. Kız Glenn in kokain kullandığı için sık sık performans endişesinden acı çektiğini de ekler. 

Megadeth'in lideri Dave Mustaine sahnede performans segilerken belki çok hırlayabilir ama onunla birlikte olan groupiler onun hoş ve düşünceli bir adam olduğunu söylerler. Ama dikkat: cinsel karşılaşma sırasında Dave eşi hakkında konuşmaya başlayabilir. Bir groupienin duymak isteyeceği en son şey! 

Led Zeppelin
Jimmy Page groupilerle sex konusunda bir efsane olarak düşünülür. Jimmy S&M; yöntemlerini bırakmadığını duyabiliriz ve Jimmy daima kadının uysal olmasından hoşlanır. Jimmy küçük roller yapmaya da oldukça ilgi duyar ve daima groupielere sanki küçük birer kızlarmış gibi onlara sık sık kendi cinsel üstünlüklerini sorduğunu da duyabiliriz. Ve bazen bu cinsel üstünlükler cidden küçük kızlardır. Jimmy'nin birlikte olduğu birçok groupie daha yeni 15 indeki küçük kızlardır. Bunu Lori Maddox ya da Sable Sterro ya sormak yeterlidir. Rober Plant harika bir aşk adamı ve büyük bir penisi olduğundan oldukça fazla övgü almıştır. Mr. Plant ile birlikte olmanın memnunluğunu yaşayan groupielere göre; Plant, Jimmy'nin daha kibar ve daha nazik versiyonudur. 

AEROSMITH
Steven Tyler groupie merkez mesaj panosunda yapılan araştırmaya göre en iyi sex yapılan rock star olarak kabul edildi.O bir sex tanrısı olarak tanımlanmış.Onunla sevişen insanlardan çok iyi övgüler alan Steven Tyler bir çoklarına nazaran çok iyi bir or*l sex yeteneğine sahipmiş.Büyük ağzını çok iyi kullanıyor.Gitarist Joe Perry ise tam bir aşk adamı.O da Steven gibi sarışınları tercih edıyor.Steven ile sevişenlerin şöyle bir tanımlaması var: "Suyun sahile vurup kayması gibi bir şey.Asla ne olacağını bilemezsiniz ama ne olursa olsun sizi çığlıklara boğuyor". Joe ile sevişenlerin tanımlaması ise şöyle"vahşi bir at sürer gibi. Bir dakikalığına kontrolü size veriyor.İkinci dakikada hayatınızın sürüşü için çabalayabilirsiniz" Diğer Joe Aerosmithin davulcusu Joe Kramer ise bizim duyduğumuz gibi değil tam bir sex ilahı.Groupielara göre mükemmel bir aşık ama aynısı Brad Withford için söylenemez.Sexte ki kabiliyetsizliği ve onla geçirilen zamanın boş olduğu söylenıyor.Tom Hamilton 25 yıllık evliliğinde eşine çok sadık ama bu hiç groupie organizasyonlarına katılmadığı anlamına gelmiyor.Onunla bir ilişkisi olan bayan onun sex yeteneklerinde çok tedbirli olduğunu söylüyor ve çok şehvetli ve enerjik olduğunu da ekliyor.Çok tecrübeli ve çok tatmin edici olduğununda altını çiziyor. Sıradan şeylere yer vermediğini ve hep değişik şeyler yaptığını da söylüyor.Duyduğumuza göre Tom her zaman esmerleri tercih edermiş çünkü onun gibi tecrübeli ve şehvetli bir erkeği sadece esmerler tatmin edebilirmiş. 

BON JOVI
Jon Bon Jovi tam bir egomanyağı. Her zaman avarajını yükseltmeye çalışan bencil bir insan. Diğer yandan Richie Sambora sex yeteneklerini oral sexten yana kullanan tam bir alev. Onun oral sexi saatlerce hızlı ritimlerle sürebilirmiş. Tabi dolayısıyla korunma gibi bir problemi olmuyor. Groupielardan duyduğumuza göre bu grup 80lerde çok aktifmiş şimdilerde ise sadık bir eş olmak için çabalıyorlar. 

DAVID BOWIE
David Bowie groupielerın şehvet içinde bayıla bayıla bahsettiği bir rock star. Ona daima içki cümbüşünde rastlayabilirsiniz. Eğer Camilla Parkera benziyorsanız David Bowienin ilgisini beklemezsiniz. Bu konuda çok şanssız olabilirsiniz. Eşinin anlattığına göre David tam bir zenci tutkunu. David için birlikte olduğu kadında biraz zeka pırıltısı olması şart. 

ALICE COOPER
Alice Cooper tam bir cinsel fiyasko. 1970lerde onunla birlikte olan bir kadın onu ölü balık olarak tanımlıyor ve öylece yatıp sadece sizin bir şeyler yapmanızı bekler diyor. Tıpkı "Welcome To My Nightmare" şarkısında olduğu gibi. 

DANZIG
Glenn Danzigle 1994yılında karşılaşan groupie üyeleri onun çok itici biri olduğunu söylüyor. Onunla birlikte olmuş bir kadına göre ise bir kadının tek bir yerine odaklanmayan her yerinin tadını çıkaran biriymiş. Kesinlikle esmer ve uzun boylu kadınlardan hoşlanan Glenn sigara içen kadınlardan nefret edermiş. Bu zamana kadar onun önünde sigarasını yakmaya hiçbir kadın cesaret edememiş. 

DEF LEPPARD
Joe Elliott bir kadını tatmin edebilecek harika sex yeteneklerine sahip ayrıca Rick Allen ise groupielara göre en büyük penisli star olarak adlandırılıyor. Gitarist Phil Cillin tam bir kadın manyağı. 1999daki bir Def Leppard turunda en çok kadınla anal sex yapan üye phil seçilmiş. 

GUNS N' ROSES
Axl Rose çok karmaşık biri. Pislikten kölelikten sex oyuncaklarından lezbiyen ilişkilerden çok hoşlanır ve bunları videoya çeker. Slash ise tam bir hayalkırıklığı. Ayna karşısında sex yapıp kendisini izlemeye bayılır. Yatağa bağlanma fantazisi herkes tarafından biliniyor. 1995te bir otel odasında utanılacak bi şekilde yatağa bağlanmış şekilde bulunmuştu. Ondan memnun kalmayan bir kadın onu bağladıktan sonra anahtarı alıp çıkmış ve bidaha geri dönmemiş. Başka bir kadın ise Slashin dilinin içki ve sigaradan simsiyah olduğunu söylüyor. Slash asla prezervatif kullanmazmış. Izzy Stradlin ve Gilby Clarke ise sex yetenekleri çok üstün kişilermiş. 

JUDAS PRIEST
Glenn Tiptonun çılgınca seviştiği söylenirdi. Onunla beraber olan bir kadına göre ise "Glenn ereksiyon halindeyken hep çılgınca bir şey olacak diye düşünürsünüz" diyor. Glenn çok fazla kokain kullandığından dolayı hep performansının düşeceğinden korkarmış. 

KISS
Gene Simmons binlerce kadınla beraber olmuş rock starlardan biri. Fransız tarzı öpüşmeyi çok seven birisi.gene genelde kadınlara çok iyi davranır ama maço yönleride fazladır. Gene sex hakkında hep "Rock N Roll All Night"der. Kensine ilgi gösteren bir bayanı fark ettiğinde artık kurtulması çok zordur çünkü mutlaka Genenin yatağına girecektir. Groupie mesaj panosunda gene sex tutkunu olarak biliniyor. Bununla beraber Paul Stenley erkek olsun kadın olsun mutlaka güzel insanlardan hoşlanıyor. Eski kız arkadaşı Paulun çok seçici biri olduğunu söyluyor. Mutlaka çok güzel çekici ve zeki kadınlarla beraber olurmuş. 

LED ZEPPELIN
Jimmy Page groupielar arasında bir efsane olmuş. Jimmy uysal kadınlardan hoşlanan biri.Karşısındaki kadına küçük kız çocuğu gibi davranırmış. Zaten henüz 15ine yeni ulaşmış kızlar her zaman tercihiymiş.Robert Plant groupie da büyük üne sahip. Çok centilmen ve kibar birisiymiş. Robert'ın saçları ise yıllara maydan okurcasına yaşıtlarına göre hala formunda. 

MEGADETH
Dave Mustaine hakkında kadınlar iki şey söylüyor çok iyi ve düşünceli. Fakat groupielardan beraber olduğu kadınlara hep karısını anlatırmış. 

METALLICA
Lars ulrich sexteki hayalkırıklığıyla tam bir unforgiven. Lars çoğu zaman sünnetsiz penisiyle ilgili ereksiyon problemi yaşarmış. Bunun sebebi ise aşırı alkol ve kokaine bağlanıyor. Lezbiyen ilişkilerden buyuk haz duyarmış. Kirk Hammett ise görkemli penisiyle groupielar arasında çok tercih edilen biri.Kirk biseksüel olduğunu kabul ediyor. Jason Newsted ise bir kadının nasıl tatmin olabileceği hakkında her türlü fikre sahip. 

MOTLEY CRUE
Nikki Sixx süper oral sex yeteneklerine sahip biri. Duyduğumuza göre Nikki eroini bıraktıktan sonra performansında çok büyük gelişmeler olmuş. Vince Neil hiçbir zaman eşine sadık kalamamış ama sex performansınında iyi olduğu söylenemez. Ya da ortala düzeydeymiş. Tommy Lee ise sex konusunda gayet iyiymiş. Ama onunla tanışan kadınlar ondan ya nefret edersiniz ya da çok seversiniz diyor. 

MOTORHEAD
Eğer kadınsanız ve Lemmyle karşılaşırsanız sizi hemen yatağa atmaya kalkabilir. Aslında zararsız biri olduğu söyleniyor. Durgun biriymişte. 

OZZY OSBOURNE
Ozzy sexte iyi bir erkekmiş fakat groupilerda pek işi olmamış çünkü eşi Sharon Osbourne onu baya sıkı denetim altında tutuyormuş. 

SKID ROW
Sebastian Bach karısını hep aldatmıştır fakat bunu hiçbir zaman itiraf etmemiştir. Groupielar onun gerçekten iyi olduğunu ve buyuk bir p*nise sahip olduğunu söylüyor. Aslında genelde kadınlar Sebastiandan korkarlarmış onun karanlık bir tarafı varmış çünkü. Phil Varone ise bir kadını tatmin edecek her türlü bilgiye beceriye sahip olarak tanımlanıyor. Phil biseksüel ve fetiş sexe bayılıyor. 

WASP
Blackie Lawless pis ve yağlı saçlarıyla tam bi psikopatmış onunla ilişkisi olan bir kadına göre. 

WHITESNAKE
Çok fazla bi aktiviteleri olmayan grup üyeleri genelde grup sexi tercih edermiş. Şarkılarındaki gibi "Her I Go Again" yerine "Here I Cum Again" gibi bir şeymiş Whitesnake.

Sonraki Makale
MAKALE
Les Légions Noires Akımı